شنبه 23 تير ماه 1403 ساعت 16:55

[درخواست ورود]

[ثبت نام]

[Site In English]

راهنماي ثبت نام

ثبت‌نام در سومين کنفرانس محاسبات تکاملي و هوش جمعي به‌صورت الکترونيکي انجام مي‌شود. بنابراين قبل از هر اقدامي بايد در وب‌گاه کنفرانس ثبت‌نام نمائيد. 

با انتخاب گزينه ثبت‌نام در کنفرانس در فهرست اصلي وب‌گاه، به صفحه ثبت‌نام کنفرانس مي‌رويد. در اين صفحه بايد اطلاعات خواسته شده را به دقت تکميل نمائيد و گزينه ارسال را کليک نمائيد. در صورتي که اطلاعات را به‌ درستي وارد کرده باشيد، شما عضو وب‌گاه شده‌ايد. همچنين از طرف کنفرانس يک نامه الکترونيکي به پست الکترونيکي شما ارسال مي‌شود که شامل رمز عبور شما به وب گاه نيز مي باشد. با توجه به اين‌که نحوه ارتباط با شما از اين به بعد با پست الکترونيکي و سامانه ارسال پيامک مي‌باشد، خواهشمند است در ارائه نشاني پست الکترونيکي و شماره همراه خود دقت نموده و آنهايي که با رنگ قرمز مشخص شده اند را وارد نمائيد .

ممکن است بعضي از سرويس‌دهندگان پست الکترونيک، نامه‌هاي ارسالي از طرف دبيرخانه کنفرانس را به پوشه‌هاي BULK يا SPAM منتقل نمايند. مخصوصاً اين مورد براي افرادي که از سرويس‌هاي پست الکترونيک YAHOO و GMAIL استفاده مي‌کنند، بيشتر رخ مي‌دهد. در اين صورت تمهيدات لازم را اتخاذ فرمائيد .

براي ارسال مقاله بايد از پيوند ارسال مقاله استفاده نمائيد که با کليک بر روي آن، راهنماي ارسال به شما نشان داده مي‌شود. 

هزينه ثبت‌نام : جزئيات نحوه پرداخت در آينده اعلام خواهد گرديد. 

در صورت لزوم مي‌توانيد با ايميل دبيرخانه کنفرانس به نشاني csiec2018@gmail.com يا csiec2018@bam.ac.ir مکاتبه نمائيد.
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به حوزه پژوهشي و فناوري مجتمع آموزش عالي بم مي باشد
 سومين کنفرانس محاسبات تکاملي و هوش جمعي-1396