يکشنبه 6 خرداد ماه 1403 ساعت 13:22

[درخواست ورود]

[ثبت نام]

[Site In English]

مسابقه


مسابقه شماره 1:
سومين کنفرانس محاسبات تکاملي و هوش جمعي قصد دارد مسابقه اي را در راستاي محورهاي کنفرانس برگزار نمايد. اين مسابقه به افتخار پروفسور کارو لوکس بوده، و موضوع آن راجع به بهينه سازي مسائل مهندسي با استفاده از الگوريتم هاي تکاملي و هوش جمعي مي باشد. گروههاي 3 نفري مي توانند در اين مسابقه شرکت کنند و حداقل يک نفر بايد در کنفرانس حضور يابد. دانشجويان از رشته هاي مختلف مي توانند در اين مسابقه مشارکت نمايند. در صورت وجود هرگونه سوال، مي توانيد با ايميل ذيل مکاتبه نماييد:

شرح مسئله:

 اين مسابقه در راستاي چندين مسئله بهينه سازي مهندسي است. براي اطلاعات بيشتر، لطفا شرح مسئله، کدهاي Matlab، و قالب گزارش نتايج را از اين قسمت دانلود کنيد.

نحوه شرکت:

گروه بايد مقاله اي را ارسال کنند که ارائه دهنده يک راه حل کامل بوده  و نتايج آن با روش هاي پيشين در آن زمينه مقايسه شود. مقالات مربوط به مسابقه به زبان فارسي يا انگليسي بايد طبق قالب مقالات کنفرانس تهيه شوند. پس از ارسال مقاله، گروه بايد با ارسال ID  مقاله، عنوان مقاله، و اسامي اعضاي گروه به ايميلe.rashedi@kgut.ac.ir  درمسابقه ثبت نام شود. لطفا عنوان "مسابقه" را در عنوان ايميل ذکر کرده و بررسي نماييد که تاييديه ثبت نام در مسابقه را دريافت کنيد.

مقالات پذيرش شده  در کتابچه کنفرانس چاپ خواهند شد.  جهت تعيين برنده، گروهي از داوران در طي جلسه اي در اولين روز کنفرانس راه حل هاي ارائه شده را بررسي مي کنند. بعد از ارائه، داوران سوالاتي را راجع به  راه حل هاي ارائه شده و نحوه اجراي آن خواهند پرسيد. گروه بايد آمادگي اجراي برنامه در سيستم خود را داشته و نتايج را ارائه دهند. سپس گروه ها بر اساس گزارش، نتايج، نحوه اجرا، ارائه شفاهي، و پاسخ هايشان به سوالات، داوري مي شوند.

جايزه :

در پايان مراسم، جايزه مسابقه به تيم منتخب اهدا مي شود. جايزه شامل جام "لوکس" و يک جايزه غافلگير کننده ويژه کنفرانس است. اسامي تيم برنده و سازمان وابسته آنها در وب سايت کنفرانس اعلام خواهد شد.


مسابقه شماره 2:

کنفرانس محاسبات تکاملي و هوش جمعي در نظر دارد از پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي برتر در مقاطع کارشناسي‌ارشد و دکتري و در زمينه هاي مرتبط با محورهاي کنفرانس تقدير به عمل آورد . اين حرکت در جهت تقدير از دانشجويان مستعد و کوشا و با هدف ترغيب انجام پايان نامه هاي غني، مبدعانه و فناورانه انجام شده است. به پايان نامه برگزيده، کاپ لوکاس و جايزه نقدي اهدا مي­شود. ضمنا لازم است تاريخ دفاع پايان نامه/رساله در بازه زماني 1 فروردين 95 تا 1 آذر 96 باشد.

 

جهت شرکت در اين فراخوان مطابق زير عمل شود:


مرحله اول: تهيه و تکميل فرم شماره يک: معرفي نامه و امتيازدهي استاد راهنما. فرم فوق به همراه چکيده پايان نامه/رساله و فايل مقالات پذيرفته يا چاپ شده مستخرج از پايان نامه/رساله، در يک فايل فشرده با نام دانشجو به نشاني 
csiec2018@bam.ac.ir  حداکثر تا تاريخ 11 آذرماه 1396 ارسال شود.


مرحله دوم: در اين مرحله از تعدادي از شرکت کنندگان منتخب اطلاعات تکميلي درخواست مي شود. پس از آن لازم است فايل پايان‌نامه و کليه مستندات امتيازدهي به همراه فرم شماره دو (تاييد مستندات)، به نشاني 
csiec2018@bam.ac.ir حداکثر تا تاريخ 20 آذرماه 1396 ارسال شود.

 

پس از طي مراحل فوق، انتخاب نهايي پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي برتر از سوي کميته داوري صورت گرفته و اعطاي جوايز در اختتاميه کنفرانس انجام خواهد گرفت .

 خواهشمند است در هنگام ارسال، در موضوع ايميل عنوان "پايان نامه برتر" ذکر شود. حداکثر پس از يک روز کاري، تاييد دريافت براي شما ارسال خواهد شد. در صورت هر گونه سوال با ايميلe.rashedi@kgut.ac.ir تماس بگيريد. 


 


کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به حوزه پژوهشي و فناوري مجتمع آموزش عالي بم مي باشد
 سومين کنفرانس محاسبات تکاملي و هوش جمعي-1396